Myjnia ręczna

Cennik: myjnia ręczna.

Myjnia Ręczna Auto Beauty to coś więcej niż tylko kolejne miejsce gdzie umyjesz szybko auto. Przywiązujemy ogromną wagę do szczegółów aby klient zawsze wyjeżdżał od nas zadowolony. Nasz zespół na miejscu odpowie na wszystkie pytanie dotyczące naszych usług i produktów oraz fachowo doradzi. 

To co odróżnia nas od innych miejsc to fakt, że dbamy o twoje auto, kiedy jest w naszych rękach. Nie będziemy szorować lakieru ostrymi gąbkami by usunąć resztki owadów, przy okazji rysując lakier – użyjemy środków do tego przeznaczonych.

Samochód wjeżdżający na mycie nadwozia, opryskiwany jest środkami do zmiękczenia brudu a następnie dokładnie spłukiwany, dopiero wtedy zaczynamy mycie gąbką – w ten sposób minimalizujemy ryzyko powstania zarysowań.

Zapraszamy do współpracy firmy.

Dla klientów flotowych przygotowane mamy korzystne oferty cenowe. 
Dodatkowo oferujemy zbiorcze rozliczenia bezgotówkowe z odroczonym terminem zapłaty.Obsługujemy bieżące mycia i sprzątania aut jak również przygotowanie do zdania po leasingu, czy zmiany użytkownika.Istnieje możliwość pozostawienia samochodów rano i odbioru po południu lub wieczorem.Posiadamy duże doświadczenie w zakresie obsługi flot, co owocuje bezproblemową współpracą.

 

Zapraszam do kontaktu:

Żoliborz:
tel.: (+48) 884 884 584,

Marki:
tel:. (+48) 884 814 884,

e-mail: biuro@autobeauty.pl


Baner_750x550